Obchodní podmínky

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Od 1.9.2010

Nejsme plátci DPH.

 


Dodací lhůta

 

Dodací lhůta je 3 až 10 dnů podle množství objednávek, před Vánocemi je dodací lhůta i delší.

 

Objednávka zboží

 

Řádně vyplněná a odeslaná objednávka je závazná. Během 24 hodin bude objednávka potvrzena e-mailem, ve kterém upřesníme dodací lhůtu.

 

Expedice zboží

 

Zboží bude zasláno na Vaši adresu na dobírku ( uhradíte při převzetí zboží ), nebo po uhrazení celé částky + poštovného na náš účet č. 240695948/0300 vedený u Poštovní spořitelny, podle toho jak uvedete v objednávce. Při platbě na účet jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. O odeslání zboží budete informování e-mailem.

 


Poštovné

 

  • Běžná zásilka - 60 Kč ( platba předem na účet )
  • Dobírka - 100 Kč ( platba při převzetí )
  • Zboží zasíláme Českou poštou. Balné neúčtujeme.

 

 

Záruka

 

Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců od data převzetí zboží. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruku nelze uplatnit na zboží, kde kupující nedodržel prací a ošetřovací symboly, nebo poškodil zboží nešetrným zacházením. Zboží v rámci reklamace rádi vyměníme, případně, pokud bude reklamace oprávněná, vrátíme peníze.

 

Reklamace

 

Při případné reklamaci nás informujte telefonicky nebo e-mailem, pak zboží zašlete na naši adresu jako doporučený balík ( ne na dobírku ). Do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu, a přiložte kopii dokladu o koupi. Reklamace bude vyřízena do 30dnů. Buď Vám bude zboží opraveno, vyměněno za nové, nebo vráceny peníze ( podle druhu závady ).

 

Vrácení zboží

 

Zboží lze vrátit do 14-ti dnů (§53 odst.7 OZ) po převzetí neporušené a s doklady o koupi. Můžete zboží zaslat poštou na kontaktní adresu ( ne na dobírku ), nebo vrátit osobně. Po převzetí zboží Vám bude vrácena cena zboží ( do ceny se nezapočítává poštovné ) na Váš bankovní účet do pěti pracovních dnů ode dne převzetí. Při osobním doručení vrátíme příslušnou částku ihned.

 

Ochrana osobních dat

 

Osobní údaje jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem a chráněny před zveřejněním a zneužitím.